HomeContact
dla Szk馧 Podstawowych
zosta豉 uczennica naszej szko造
Julia Holiczek-Niedba豉.

Gratulujemy I miejsca i 篡czymy dalszych sukces闚.
安ietlik
W Og鏊nopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych 安ietlik, najwy窺zy wynik w szkole uzyska豉 Aleksandra Matejczuk Vc - zdobywaj帷 Wyr騜nienie. Wysokie wyniki uzyskali: Angelika Warcho Vc, Adriana Wodnicka Va, B豉瞠j Ostrowski Vc, Kacper Kaczorowski Va, Micha Poborczyk Vc.
Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i 篡czymy dalszych sukces闚 !
Mi璠zynarodowy Konkurs Ekologiczny "Woda 穋鏚貫m 篡cia"

Laureatami Mi璠zynarodowego Konkursu Ekologicznego "Woda 穋鏚貫m 篡cia" zosta這 dwoje uczni闚 naszej szko造. Nagrod za zdobycie I miejsca odebra we Wroc豉wiu Szymon Ptak z klasy 4b a za II miejsce - Angelika Warcho z klasy 5c.
Poni瞠j publikujemy nagrodzone prace i serdecznie gratulujemy 篡cz帷 dalszych sukces闚.

Dzie Gier
Uczniowie klasy IVb zorganizowali w naszej szkole Dzie Gier. W ci庵u trzech godzin lekcyjnych uczniowie wszystkich klas mogli pogra w r騜nego rodzaju gry. Celem imprezy by這 przypomnienie, 瞠 kiedy gra這 si bez komputera, telefonu czy tableta lecz z kolegami i kole瘸nkami. :-)

Konkurs Matematyczny
W tegorocznym Mi璠zynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" wzi窸o udzia 72 uczni闚 naszej szko造 z klas II-VI.
Najwy窺zy wynik w szkole uzyska豉 Tatiana Zawrotniak zdobywaj帷 - WYR荅NIENIE.
Bardzo wysokie wyniki uzyskali uczniowie: Nadia Sadek, Emilia Goly, Alicja Wuja, Zuzanna Wojtas, Bruno Wrona, Aleksandra Matejczuk r闚nie zdobywaj帷 WYR紌NIENIE.
Gratulujemy i 篡czymy jeszcze wy窺zych wynik闚 w przysz造m roku.
Dzie Unii Europejskiej 2017
9 maja obchodzony jest Dzie Unii Europejskiej z tej okazji uczniowie ESP7 spotkali si na boisku szkolnym aby za酥iewa hymn Unii Europejskiej oraz wykona zdj璚ie w barwach Unii i Polski.

ZAPROSZENIE - PIERWSZOKLASI列I rok szkolny 2017/2018

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
PRZYSZΧCH PIERWSZOKLASIST紟 WRAZ Z RODZICAMI,
kt鏎e odb璠zie si 29 maja 2017r.o godz. 17.00
Serdecznie zapraszamy!!!
Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 74 645 22 30

Zach璚amy do obejrzenia filmu o naszej szkole kliknij
MASTER OF ENGLISH 2017

4. Jacek Wrona VIc
5. Dobros豉wa Zem豉 VIb
6. Dorota Romanowska VIc

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.
Uczennice klas VI – Maja Kosewska, Anna Chlebica oraz Wiktoria Puch reprezentowa造 szko喚 podczas Powiatowego Konkursu J瞛yka Angielskiego w Dzier穎niowie.
SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
Powiatowy Konkurs Kartek Wielkanocnych
Ju po raz 鏀my Powiat Dzier穎niowski przygotowa Powiatowy Konkurs Kartek Wielkanocnych. Oceni prace nie by這 豉two, bo og馧em wp造n窸o ich 245. We wtorek 25 kwietnia podczas sesji Rady Powiatu tw鏎cy naj豉dniejszych odebrali nagrody.

Konkurs zosta przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii szk馧 podstawowych (159 kartek) jury postanowi這 przyzna ex aequo dwa pierwsze miejsca – Nadii Sadek z Ekologicznej Szko造 Podstawowej nr 7 w Bielawie i Aleksandrze Mice ze Szko造 Podstawowej nr 3 w Dzier穎niowie. oraz dwa drugie miejsca – Dominice Korman ze Szko造 Podstawowej nr 3 w Dzier穎niowie i Milenie Bajsarowicz z Zespo逝 Szk馧 Si鏀tr Salezjanek w Dzier穎niowie. W tej kategorii jurorzy przyznali tak瞠 a trzy r闚norz璠ne trzecie miejsca – Filipowi Bajronowi ze Szko造 Podstawowej nr 4 w Bielawie, Bartoszowi Tomczukowi ze Szko造 Podstawowej w Niemczy i Zuzannie Kwi璠acz ze Szko造 Podstawowej w ζgiewnikach. Natomiast wyr騜nienia odebrali: Nikola W璕rzy雟ka ze Szko造 Podstawowej nr 4 w Bielawie, Oliwia Tokarska ze Szko造 Podstawowej w ζgiewnikach i Weronika Dworza雟ka ze Szko造 Podstawowej w Niemczy. czytaj wi璚ej
POWIATOWY KONKURS W SKOKU WZWY
Dzisiaj w Powiatowym Konkursie w skoku wzwy dziewcz徠 wywalczyli鄉y cztery medale: w roczniku 2005: z這to - Kornelia Bodura, srebro - Joanna Mamczura, w roczniku 2004: z這to - Gracjana Torenc, srebro - Kornelia Szyma雟ka.

W Powiatowym Konkursie w skoku wzwy ch這pc闚 r闚nie wywalczyli鄉y cztery medale: w roczniku 2005: z這to - Oskar Stachura, srebro - Gustaw Smolak, w roczniku 2006: z這to - Bruno Wrona, srebro - Mi這sz Sichniewicz.

GRATULUJEMY !!!!
Miejski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
Uczennice klasy VI c: Oliwia Cesnajtys, Wiktoria Wilczy雟ka-Zieli雟ka oraz Maja Kosewska zdoby造 3 miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej. Dziewcz皻a prezentowa造 Francj.

GRATULUJEMY !!!!